Úvod » Novinky

Novinky

Máme MŇAM KÁRU

Naše nová MŇAM KÁRA se stává oblíbenou zastávkou milovníků dobré špachtlované zmrzky Smile Mrkněte na ni do fotogalerie Wink

Zmrzlinové dorty

Letos si u nás můžete na vaši narozeninovou párty objednat zmrzlinový dort Smile Zmrzlinový dort je většinou složený ze dvou druhů zmrzlin (může být i jednodruhový) a je politý (potažený) čokoládou či jinou polevou a dozdoben tak, aby ladil s oslavencem Smile Na dort umíme také napsat číslo či jméno. Zmrzlinové dorty objednávejte alespoň týden až dva předem na telefonním čísle 608014016 nebo na e-mailu zmrzlina@kunetice.cz. Ceny dortů se pohybují od 320,- do 500,- Kč v závislosti na velikosti, druhu zmrzliny a zdobení.

Česká a dětská chuťovka 2016

Kunětická zmrzka na klacku (ručně vyráběné domácí nanuky) je držitelem ocenění Česká chuťovka a také Dětská chuťovka 2016 Smile Soutěž Česká chuťovka každoročně oceňuje výrobce potravin, kteří své produkty nešidí a udržují jejich vysokou kvalitu a skvělou chuť. O Dětské chuťovce rozhoduje porota složená z členů Dětské tiskové agentury, studentů prvního ročníku školy Podskalská a žáků ZŠ Londýnská. Kunětická zrmzka se tak může "pochlubit" tím, že nanuky skutečně děteme (často velmi vybíravým) chutnají Wink

Kunětická zmrzka získala značku Regionální produkt Kraje Pernštejnů

Kraj Pernštejnů se rozrostl o čtyři nové certifikované výrobce Naše domácí ovocné zmrzky získaly ocenění - KRAJ PERNŠTEJNŮ - regionální produkt. Máme velikou radost a je to jistě jeden z dárků k našemu 10.výročí. Letos točíme Kunětickou zmrzku již desátým rokem. Oslavujte s námi :o)

Udělejte radost těm, které máte rádi!

Letos pro vás máme připraveny krásné DÁRKOVÉ POUKAZY. Můžete si je prohlédnout u našeho stánku a koupit buď přímo u naší obsluhy na stánku nebo si je objednejte na e-mailové adrese: zmrzlina@kunetice.cz a my vám je pošleme poštou, doporučeně na vaši adresu.

CENY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

10 VELKÝCH ZMRZLIN..............................250,- Kč

10 MALÝCH ZMRZLIN...............................200,- Kč

5 VELKÝCH ZMRZLIN................................125,- Kč

5 MALÝCH ZMRZLIN.................................100,- Kč

5 VELKÝCH + 5 MALÝCH ZMRZLIN.............225,- Kč

(Při zaslání poštou účtujeme 35,- Kč navíc za poštovné. Individuální domluva způsobu úhrady po e-mailu).

S námi si nejen pochutnáte, ale také ušetříte.

Pokud k nám jezdíte pravidelně, máme pro Vás permanentky. Řekněte si o ni u naší obsluhy. Za 9 zmrzlin máte u nás 10.zmrzlinu zcela ZDARMA Smile Tak dobrou chuť!

Kontaktujte nás

Kunětická zmrzka
Tel.: +420 777 008 003
zmrzlina@kunetice.cz